Váš vlastní eshop ještě dnes!
PRESTASHOP - kvalitní eshop s českou podporou, testování ZDARMA

Prestashop - e-commerce platforma, o které se mluví

Prestashop je relativně nová rozvíjející se platforma s neustále prudce rostoucím počtem instalací (více než 100 000 aktivních eshopů). Hlavních důvodů, proč nejen vytlačuje ostatní Open Source E-commerce řešení, ale konkuruje i komerčním a velmi drahým eshopům, je několik:

Podpora prodeje

Úspěšný eshop musí prodávat. Toto si tvůrci Prestashopu uvědomili velmi dobře a proto Prestashop obsahuje celou řadu funkcí a nástrojů určených na zvýšení prodeje. Více o podpoře prodeje....

Prestashop 1.5

V září byl oficiálně uvoleněn dlouho očekávaný Prestashop 1.5, který přináší z hlediska provozovatele eshopu několik vynikajících novinek, například:
  • Verze tématu pro mobilní zařízení
  • Velmi propracovaný systém zadávání slev na konkrétní zboží, skupinu produktů nebo celý nákup
  • Správa více obchodů v rámci jedné administrace
... a mnoho dalšího. Nasazení plně lokalizované verze 1.5 na prestahost.cz předpokládáme nejpozději v polovině října.

Vynikající rozšiřitelnost

Prestashop je modulární systém. To v praxi znamená, že lze do něj přidat poměrně jednoduchým způsobem téměř jakoukoliv funkcionalitu. V současnosti je k dispozici několik stovek rozšiřujících modulů, většina z nich za velmi rozumnou cenu nebo i zdarma. Naprogramování nového modulu v případě potřeby je poměrně nenáročné.
Dalším zajímavým rysem Prestashopu je vestavěná podpora SOAP - protokolu, který zjednodušuje komunikaci a propojení s moderními skladovými a administračními systémy. Více o funkcích Prestashop....

Levný a nenáročný provoz

Prestashop je konstruován velmi efektivně a umožňuje bezproblémový provoz i na sdíleném hostingu i při řádově tisících návštěvnících denně.

Vše nezbytné je zdarma

Zdarma je nejen Prestashop, ale i řada modulů, cca 120 z nich je přibaleno již k základní instalaci.
Odmyslíme-li nezbytné náklady na hosting a podporu, můžete s minimálními náklady spustit eshop, který obsahuje mnohem více než jen nezbytné funkce. Později, s rozvojem Vašeho podnikání, můžete přikoupit několik komerčních modulů nebo jinou šablonu.


©2007-2014 prestahost.cz